Pasiplaukiojimas Masčio ežere

APIE PASLAUGĄ

Vieta: Masčio ežeras, Telšiai

Trukmė: 1 val.
Kaina: 50 Eur
Dalyvių skaičius: iki 12-14 asmenų 

Kalba: lietuvių, anglų

Sezoniškumas: gegužės-spalio mėn.

SU ŠIUO PASIŪLYMU JŪSŲ LAUKIA

  • Plaukimas pontoniniu plaustu Masčio ežere

Teirautis dėl plaukimo užsakymo telefonu +370 682 22194 arba patekite paklausimą el. paštu:

PASIPLAUKIOJIMO APRAŠYMAS

Kviečiame pasiplaukioti pontoniniu plaustu po Masčio ežerą, kurį supa Telšių miestas. Plaukimo metu grožėsitės ežero ir jame esančių salų grožiu, miesto panorama, kurią ne vienas pavadino "mažoji Šveicarija". Ypatingai gražus Telšių miesto vaizdas atsiveria nuo Masčio ežero pusės vakaro sutemoje, kai sužimba miesto žiburiai ir tamsias gatves užlieja maloni jų šviesa. Tai romantiškas laikas neapsakomiems pojūčiams pontoniniame plauste Pontons.

Nedidelis, bet labai jaukus ir patogus pontoninis plaustas Pontons pritaikytas plaukimui nedidelei žmonių grupei, todėl Jūs jausitės komfortiškai būdami savos kompanijos rate. Plausteyra patogios odinės sėdynės, stalas. Esant vėsiam orui ar vėjui, plaustas apgaubiamas permatomu tentu, kuris apsaugo keleivius nuo vėjo ir lietaus, tačiau netrukdo grožėtis miestu. Todėl plaustu galima plaukioti ir prastesniu oru.

Pontoninis plaustas puikiai tinka įvairioms šventėms švęsti - gimtadieniui, bernvakariui, mergvakariui, nedidelėms vestuvėms, susitikimui su draugais ar kolegomis, romantiškam ar ramiam šeimyniniam pasiplaukiojimui, svečių iš kito Lietuvos miesto ar užsienio laisvalaikio praleidimui bei visomis kitomis progomis. Plaustas, Jūsų užsakymu, gali būti papuoštas kliento pageidaujama šventine atributika.

Į plaustą galima pasiimti savo užkandžių ir kitokio maisto, gaiviųjų gėrimų. Jūsų patogumui galime pasirūpinti maisto ir gėrimų užsakymu bei atvežimu į plaustą.

Plaustą galima išsinuomoti tiek vienai valandai, tiek visai dienai.

Plaukimas pontoniniu plaustu Pontons iš ties žavinga pramoga, apie kurią Jūs ir Jūsų svečiai prisimins su nostalgija!