Kas mes esame?

Mes įsikūrę Telšiuose, bet bendrovės veiklos pobūdis ir joje naudojamos informacinės technologijos leidžia mums veikti visoje Lietuvoje, būti aktyviais ir gerais partneriais Jūsų verslo ar kitoje veikloje.

Interneto svetainių kūrimas, veikiančių interneto svetainių administravimas, SEO paslaugos, logotipų kūrimas, tekstų vertimas į/iš anglų kalbą, maketavimas - tai veiklos, kurais mes darome su malonumu.

Kodėl verta rinktis Tikslius komandą?

Mūsų pavadinime TIKSLIUS jau užkoduotas aiškus siekis - kad Jūsų tikslas taptų realybe! Šių dienų verslas turi būti matomas bei žinomas. Todėl mes siekiame padėti Jums augti, būti matomiems ir klestėti interneto erdvėje. Mūsų teikiamos paslaugos yra gera pagalba tiems, kurie stokoja laiko ar galimybių tai daryti patys.

Mūsų tikslas yra teikti kuo labiau kliento poreikius atitinkančias paslaugas, plėtoti ir palaikyti puikius santykius su savo klientais. Esame visada pasiruošę išklausyti visus kliento pageidavimus, aptarti visas užsakymo detales, kad abi šalys gerai suprastų užsakymo esmę ir paslauga būtų tinkamai suteikta.