Logotipo kūrimas

Ar logotipas svarbu?

Logotipas - tai pirmoji ir esminė detalė, kuri Jus lydi nuo pat visos veiklos pradžios. Geras logotipas yra tas, kuris atspindi Jūsų įmonę, Jūsų veiklą per simbolius, spalvas ir šriftą. Pažvelgus į jį jis turi kalbėti apie Jūsų išskirtinumą iš kitų, neleisti Jūsų pamiršit ir tuo pačiu turėti savyje užkoduotą prasmę. Todėl jokiu būdu negalima aplaidžiai žiūrėti į logotipo - Jūsų prekės ženklo, kūrimą. 

Logotipo kūrimo procesas

Logotipo kūrimo procesas yra subtilus tiek kūrybine, tiek analitine dalimi. Logotipo kūrimas reikalauja nemažai kantrybės, kruopštumo, atidumo ir darbo. Logotipas turi būti minimalus, estetiškas, gerai atrodyti įvairių dydžių, jo šriftas ir spalvos turi būti suderintos. Tai ypatingai svarbu keičiantis madoms ir logotipų tendencijoms.

Kuriamas logotipas nebūtinai turi pasakyti kokia yra įmonės ar organizacijos veikla. Pavyzdžiui, informacinių technologijų įmonių logotipuose nerasime pavaizduotų kompiuterių. Logotipas per savo stilių ir kitas detales turi būti nukreiptas į tam tikrą savo tikslinę auditoriją. Geras logotipas turi turėti savo veidą, būti išskirtiniu, kitokiu.

Paprastas originalumas – štai mūsų kuriamo logotipo požymis. Su juo Jūs tikrai būsite atpažįstamas!

Parašykite mums žinutę dabar ir mes su Jumis susisieksime aptarti Jūsų būsimo logotipo projektą!