SEO paslaugos 

Kas yra SEO?

Pradžioje, prieš pasiūlydami Jums savo teikiamas SEO paslaugas, norime Jus trumpai supažindinti kas tai yra tas magiškas žodis SEO?

Trumpinys SEO (angliškai - Search Engine Optimization) - tai yra paieškos sistemų optimizavimas, kuris skirtas padėti paieškos sistemai (pvz.: Google, Yahoo ir kt.) suprasti ir pateikti Jūsų interneto svetainės turinį kuo aukštesnėje paieškos sistemos rezultatų puslapio pozicijoje. Šio proceso metu ieškomi ir vykdomi geriausi sprendimai, kaip patobulinti Jūsų svetainę ir padidinti natūralų (organinį) lankytojų srautą į ją. Jūsų svetainė gali būti mažesnė ar didesnė, su skirtingu turiniu, tačiau optimizavimo priemonės turėtų būti taikomos bet kokio dydžio ir tipo svetainėms.

SEO yra kompleksinis vykdomų priemonių rinkinys, skirtas pritraukti į Jūsų svetainę tikslinius lankytojus - tuos lankytojus, kurie iš tiesų ieško Jūsų teikiamų paslaugų ar parduodamų prekių. Todėl pirmiausia Jūsų svetainė turi būti matoma paieškos sistemos rezultatų puslapyje. Antra, svetainė turi būti randama pagal tam tikrus raktažodžius - Jūsų verslą ar veiklą reprezentuojančius raktinius žodžius. Trečia, ji bus randama lengviau, jei paieškos sistemos rezultatų puslapyje ji bus rodoma aukščiau už kitas konkuruojančias svetaines

Vidiniai ir išoriniai SEO optimizavimo veiksniai

Taigi, interneto svetainės pateikimas natūralios paieškos sistemos rezultatų aukštoje pozicijoje (neperkant mokamos reklamos) priklauso tiek nuo vidinių, tiek nuo išorinių svetainės optimizavimo veiksnių. 

Vidinis SEO optimizavimas 

 • Papildomų vidinių puslapių sukūrimas
 • Svetainės vidinių puslapių adresų sutvarkymas
 • Raktažodžių tyrimas
 • Meta antraštės, meta aprašymų sukūrimas ir talpinimas
 • Nuotraukų ir kitos grafinės iliustracijos optimizavimas, jų aprašymų sukūrimas
 • Turinio kūrimas, pakeitimas, papildymas taikant raktažodžius
 • Svetainės kodo klaidų taisymas
 • Svetainės medžio (Sitemap) sukūrimas ir užregistravimas
 • Google Analytic kodo buvimo įvertinimas
 • Kiti veiksmai

Išorinis SEO optimizavimas

 • SEO straipsnių rašymas ir talpinimas internete
 • Skelbimų turinio kūrimas ir talpinimas internete
 • Reklaminių maketų kūrimas ir talpinimas internete
 • E-nuorodų kūrimas ir talpinimas internete
 • Pranešimų spaudai kūrimas ir talpinimas spaudoje
 • Apklausų kūrimas ir talpinimas internete
 • Reprezentacinių vaizdo įrašų kūrimas ir talpinimas internete
 • Naujienlaiškių kūrimas ir talpinimas svetainėje
 • Paskyrų socialiniuose tinkluose kūrimas ir administravimas
 • Kiti veiksmai

Patikėkite šį darbą SEO specialistui

SEO optimizavimas yra pakankamai sudėtingas reikalas, reikalaujantis tam tikrų žinių ir įgūdžių. Žinoma, internete yra daug ir išsamios informacijos, kaip pačiam atlikti savo interneto svetainės optimizavimą, tačiau laiką, skirtą jos paieškai ir analizei, Jūs galite skirti tam, ką Jūs geriausiai išmanote - savo verslo vystymui, veiklos tobulinimui, arba tiesiog laisvalaikiui. Patikėdami savo interneto svetainės optimizavimą SEO specialistui, Jūs sutaupysite savo laiką ir gausite geresnį rezultatą.

Informuodami savo klientą apie atliktus darbus, mes siunčiame jam darbų ataskaitą, kurioje nurodome, kokius darbus atlikome su kliento interneto svetaine

Klientui pageidaujant, atliekame pilną SEO projektą arba tik tam tikras SEO projekto dalis.

SEO auditas

Pradžioje, siekiant nustatyti kliento interneto svetainės būklę, rekomenduojama atlikti interneto svetainės SEO auditą. Šio audito metu, tam tikrų įrankių pagalba, patikrinama Jūsų svetainė. Tai reikalinga tam, kad sužinoti, kokios būklės ji yra - ar svetainė tinkamai paruošta paieškos sistemų optimizavimui, ar reikalingi joje kokie pataisymai ar korekcijos? O gal svetainės kūrėjas puikiai atliko savo darbą ir Jūsų svetainė yra nepriekaištingos būklės?

Audito išvada ir, jei reikia, rekomendacijos klientui pateikiami audito ataskaitoje.

Raktažodžių tyrimas

Sekantis žingsnis, būtinas SEO projekte, yra atlikti raktažodžių, kitaip tariant - rinkos raktinių žodžių, tyrimą. Raktažodis - tai žodis arba žodžių junginys (frazė) rašomas paieškos sistemoje (pvz.: Google, Yahoo ir kt.), siekiant surasti norimą informaciją internete. Paieškos sistemoje įvestas raktažodis nukreipia vartotoją į labiausiai su šiuo raktažodžiu susijusias interneto svetaines.

Taigi, raktažodžių tyrimas padeda suprasti, ko ir kaip būsimi Jūsų klientai ieško interneto paieškos sistemoje. Šio tyrimo rezultatais naudojamasi interneto svetainės turinio ir kito turinio apie Jūsų įmonę internete kūrimo procese.  

Vidinis SEO optimizavimas

Paprastai interneto svetainės vidinio SEO optimizavimo veiksmai atliekami vieną kartą. Gali būti atliekami papildomi optimizavimo veiksmai esant svetainės turinio pakeitimams. Vidinio SEO optimizavimo darbų atlikimo laikas bus žymiai trumpesnis, jei Jūsų svetainė sukurta šiuolaikine turinio valdymo sistema ir kurioje yra visos SEO optimizavimui numatytos funkcijos. Kai kuriais atvejais dalį vidinio SEO optimizavimo darbų gali tekti atlikti svetainės programuotojui ar administratoriui, o ne SEO specialistui.

Jei Jūsų svetainė suprogramuota seniai arba sukurta su seno modelio turinio valdymo sistema - kai kuriais atvejais pradėti svetainės SEO optimizavimo net neverta, jeigu prieš tai nebuvo atliktas svetainės atnaujinimas. 

Išorinis SEO optimizavimas

Paprastai, kad svetainei būti natūralios paieškos sistemos rezultatų aukštoje pozicijoje, svetainės vidinio SEO optimizavimo neužtenka. Tam, kad Jūsų svetainė būtų rodoma aukščiausioje paieškos sistemos pozicijoje, rekomenduojama daryti ir išorinį SEO.

Išorinis SEO optimizavimas atliekamas tik po pilnai atlikto vidinio SEO optimizavimo, kurio metu sutvarkoma vidinė svetainės struktūra bei svetainėje esanti informacija. Išorinio SEO optimizavimo veiksmus rekomenduojama atlikti periodiškai, nuolat kuriant atgalines nuorodas į Jūsų interneto svetainę. Išorinis optimizavimas - tai lyg svetainės autoriteto didinimas.

Tiek vidinio, tiek išorinio SEO optimizavimo trukmė priklauso nuo Jūsų svetainės turinio valdymo sistemos, turinio apimties ir kitų dalykų, bei kiekvienu atveju yra individuali. 

Nerandate savo interneto svetainės Google paieškoje? Norite, kad Jūsų svetainės turinį rodytų kuo aukštesnėje paieškos sistemos rezultatų puslapio pozicijoje? Siekiate padidinti savo svetainės natūralų lankytojų srautą? 

Parašykite mums žinutę dabar ir mes su Jumis susisieksime aptarti SEO paslaugų strategiją Jūsų interneto svetainei!