Vertimas

Dokumentų ir tekstų vertimai raštu 

Tikslius teikia profesionalias vertimo paslaugas į/iš anglų kalbą. 

Diplomuoti vertimų specialistai kokybiškai, greitai ir už prieinamą kainą išvers Jūsų pateiktus įvairaus pobūdžio tekstus į/iš anglų kalbą:

  • įmonės, įstaigos ar kito juridinio asmens dokumentus,
  • asmeninius dokumentus - diplomus, pažymėjimus, pasą, vairuotojo pažymėjimą, gimimo, santuokos, ištuokos, mirties liudijimą ir kitus dokumentus;
  • juridinius dokumentus - transporto priemonės registracijos pažymėjimus, turto registravimo ir kitus dokumentus;
  • brošiūras, reklaminius, publicistinius ir kitus tekstus.

Vertimą atliekame išsaugant originalų dokumento formatą. 

Interneto svetainės teksto vertimas

Jeigu Jūsų verslas ar kita Jūsų vykdoma veikla susijusi su užsienio šalimis, Jūsų paslaugų naudotojai ar prekių pirkėjai yra užsieniečiai, tada Jums būtina, kad Jūsų interneto svetainėje esanti informacija būtų pateikta ir tarptautine anglų kalba.

Kliento pageidavimu naujos interneto svetainės kūrimo eigoje teikiame svetainės teksto vertimo į anglų kalbą paslaugą. Jei svetainė sukurta jau anksčiau ir norite jos turinį pateikti taip pat ir anglų kalba - mes galime Jums pagelbėti ir šioje situacijoje. Nurodykite savo svetainės adresą ir mes atliksime jos turinio vertimą! 

Vertimo patvirtinimas

Ne visiems tekstų ar dokumentų vertimams reikalingas vertimo patvirtinimasVertimo patvirtinimas dažniausiai reikalingas asmeninių ar oficialių dokumentų vertimams. Vertimo patvirtinimas gali būti:

  • paprastas - kai vertimą tvirtina vertimą atlikęs asmuo;
  • notarinis - kai notaras tvirtina vertėjo parašą.

Kaip vykdomas paprastas vertimo patvirtinamas?

Vertimui pateiktas originalus tekstas, dokumentas arba jo kopija yra susegamas/ surišamas su jo vertimu. Vertimo pabaigoje vertimo kalba pridedamas prierašas, kuriame nurodomas vertėją atstovaujančios įmonės pavadinimas, adresas, vertėjo vardas ir pavardė, vertimo data bei nurodomas atitinkamas Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso straipsnis, pagal kurį pasirašantis asmuo prisiima atsakomybę dėl žinomai melagingo vertimo

Vertimas tvirtinamas aukščiau nurodyto asmens parašu ir įmonės antspaudu.

Kaip vykdomas notarinis vertimo patvirtinamas?

Vadovaujantis LR Notariato įstatymu, notaras gali tvirtinti vertimo iš vienos kalbos į kitą teisingumą tiktai tuo atveju, jeigu jis moka kalbą, į kurią atliktas vertimas. Jeigu notaras nemoka kalbos, į kurią atliktas vertimas, notaras tvirtina tik vertėjo, kuris atliko vertimą, parašo tikrumą.

Atliekant vertimo notarinį patvirtinimą, vertimas surišamas kartu su dokumento originalu arba notaro patvirtinta dokumento kopija. Šiai dokumento kopijai patvirtinti būtinas dokumento originalas - jis pateikiamas notarui.

Dokumentų, tekstų pateikimas vertimui 

Jūsų patogumui verčiamą tekstą, dokumentą siųskite mums elektroniniu paštu, pridėdami jį šio puslapio apačioje esančioje užklausos formoje. Žinoma, jį galite mums pateikti ir Kontaktuose nurodytu adresu iš anksto telefonu suderintu laiku.

Atliktą vertimą galime Jums išsiųsti Jūsų nurodytu elektroniniu paštu arba atiduoti Jums į rankas.

Klientui pageidaujant, dokumentų vertimą kartu su kitais pateiktais dokumentais, už papildomą mokestį siunčiame paštu į užsienį ar į kitus Lietuvos miestus.

Vertimo kaina ir apmokėjimo sąlygos

Vertimo kaina nustatoma pagal teksto apimtį, skubotumą, tematiką, sudėtingumą, teksto įskaitomumą ir kitus kriterijus. Atsiųskite mums reikiamą išversti tekstą, dokumentą, ir mes nedelsdami pranešime Jums vertimo kainą.

Asmeninių dokumentų, kitų nedidelės apimties tekstų vertimus, Jūsų pageidavimu, galime atlikti per 1 dieną. 

Juridiniam asmeniui už vertimą išrašome išankstinio apmokėjimo sąskaitą. Apmokėjimas pagal šią sąskaitą turi būti atliktas iki vertimo atsiėmimo.

vertimą galima sumokėti grynais pinigais atsiimant vertimą.

Tikslius teikia nemokamai vertimo patvirtinimo paslaugą ir, klientui pageidaujant, mūsų atliktus vertimus tvirtiname paprastu būdu - vertimą surišant ir patvirtinant vertėjo parašu bei įmonės antspaudu.

Taip pat už papildomą mokestį teikiame vertimo notarinio patvirtinimo paslaugą - Jums nereikės rūpintis tuo ir pačiam vykti pas notarą. Tai padarysime mes patys ir pateiksime jums jau sutvarkytus ir patvirtintus dokumentus.

Nedvejodami kreipkitės į mus, jei Jums reikalingas kokybiškas ir greitas vertimas į/iš anglų kalbą!

Pateikite vertimo užklausą ir mes kaip galima greičiau įvertinę vertimui pateiktą tekstą susisieksime su Jumis.

Mes garantuojame visišką konfidencialumą ir Jūsų asmeninės informacijos saugumą!