Interneto svetainių kūrimas

Kam reikalinga interneto svetainė?

Interneto svetainė - tai pagalbinė priemonė Jūsų verslui siekiant sėkmės, Jūsų organizacijos žinomumui, Jūsų veiklos populiarinimui. Tai erdvė, kurioje pristatomas Jūsų verslo ar organizacijos vardas, komanda, veiklos koncepcija, tikslas, parduodamos prekės ar teikiamos paslaugos, Jūsų laimėjimai versle, klientų atsiliepimai ir daug kitos naudingos informacijos. Tai lyg vizitinė kortelė, esanti virtualioje erdvėje. Šiai dienai, kai internetas yra toks populiarus ir prieinamas apvalią parą visus metus, Jūsų verslas interneto svetainėje bus pasiekiamas visada. 

Kokia mūsų kuriama interneto svetainė?

Interneto svetainė kuriama modernia, funkcionalia turinio valdymo sistema. Atsižvelgiant į kliento nustatytas gaires ir pageidavimus bei pasirinkus labiausiai kliento verslą reprezentuojantį svetainės struktūros  modelį, mes sukuriame klientui išskirtinę, reprezentatyvaus dizaino svetainę. Jos privalumas yra tas, kad užbaigus projektą klientas pats, kaip svetainės administratorius, net neturėdamas programavimo įgūdžių, gali lengvai ją konfigūruoti: pakeisti fono, teksto spalvas, šriftus, objektų išdėstymus, pridėti ar atimti tekstą, nuotraukas, paveikslus, talpinti straipsnius, pranešimus ir kitą informaciją – kitaip tariant tobulinti savo interneto svetainę pagal savo tos dienos poreikius. Ir klientui visiškai nereikia kreiptis į programuotoją, nebent išskirtiniais atvejais yra poreikis atlikti specifinius programavimo darbus. Tai labai sutaupo kliento išteklių ir padaro klientą laisvu nuo programuotojo darbo grafiko.

Ar svetainė bus pritaikyta mobiliesiems įrenginiams? 

Atsakymas į klausimą yra TAIP! Mes kuriame interneto svetaines pritaikytas mobiliesiems įrenginiams.

Tai labai aktualus klausimas visiems interneto svetainių turėtojams. Šiai dienai apie 60 % interneto srauto siekia naršymas mobiliaisiais įrenginiais. Jais naudojasi įvairaus amžiaus žmonės. Vartotojai nori greitai ir patogiai rasti atsakymus į jiems rūpimus klausimus - užsisakyti bilietus, rezervuoti viešbučius, sužinoti adresus, darbo valandas ir panašiai. Todėl yra labai svarbu, kad svetainė būtų pritaikyta atvaizdavimui mobiliajame įrenginyje - greitai užsikrautų, o turinys prisitaikytų prie telefono ar plančetės ekrano dydžio ir jame būtų atvaizduojamas viename ekrane. 

Interneto paieškos sistemos Google, Yahoo ir kitos mobiliesiems įrenginiams pritaikytas svetaines reitinguoja aukštesnėje paieškos pozicijoje nei tas, kurios tam nėra pritaikytos. 

O kaip gi SEO?

Interneto svetainės kūrimas ir vidinis SEO yra vienas nuo kito neatskiriami dalykai. Jei Jūs norite vykdyti internete paslaugų ar prekių pardavimus, arba siekiate, kad apie Jūsų organizaciją ar Jūsų vykdomą veiklą sužinotų interneto naudotojai, tačiau jie Jūsų svetainės neranda natūralioje interneto paieškos sistemoje (pvz.: Google), tada interneto svetainė neduos laukiamos naudos.

Pirmas žingsnis, be kurio interneto svetainė negali startuoti, yra vidinis SEO - svetainės optimizavimas paieškos sistemoms. Jo metu taikomos tam tikros priemonės svetainės viduje, kurios sudaro sąlygas surasti Jūsų svetainę paieškos sistemoje.

Mes jaučiame atsakomybę už kiekvieną mūsų atliktą projektą ir norime, kad mūsų sukurtas produktas būtų kokybiškas. Todėl jau pačiame interneto svetainės kūrimo procese mes atliekame svetainės vidinį SEO

Ką mes darome?

Mes kuriame interneto svetaines, kurios yra patogios naudoti, lengvai valdomos, efektyvios, orientuotos į rezultatą. Kliento interneto svetainė kuriama su tikslu, kad ji tinkamai tarnautų klientui - reprezentuotų jo verslą ar kitą veiklą bei didintų jo pardavimus, žinomumą. Todėl mes:

  • atrenkame ir modeliuojame labiausiai Jūsų verslą ar kitą veiklą reprezentuojantį interneto svetainės dizainą, struktūros medį ir jį užregistruojame (Sitemap) ;
  • atskiru kliento užsakymu kuriame jo verslo ar atliekamos veiklos logotipą;
  • į kuriamą interneto svetainę sukeliame kliento pateiktą logotipą, tekstus, nuotraukas ir kitą informaciją;
  • klientui pageidaujant svetainės kūrimo darbų procese tuo pačiu kuriame kokybišką interneto svetainės turinį - atliekame raktinių žodžių tyrimą, aprašome kliento veiklą, teikiamas paslaugas, prekes;
  • atliekame kuriamos svetainės vidinį SEO;
  • esant poreikiui verčiame svetainės turinį į anglų kalbą;
  • padedame įsigyti svetainės domeną (vardą) bei hostingo (svetainės talpinimo serveryje) planą;
  • testuojame sukurtos svetainės funkcionalumą;
  • apmokome klientą kaip pakeisti, įkelti informaciją į jam sukurtą svetainę.

Ką mes siūlome?

Mūsų tikslas - kad mūsų klientai jau šiandien pajustų interneto teikiamą naudą. Mažesnių Lietuvos miestų nedidelės įmonės taip pat gali sėkmingai būti pasiekiamos internete ir tapti konkurencingomis su didžiųjų miestų įmonėmis. Įvairios organizacijos, asociacijos, bendruomenės, smulkų verslą ar kūrybinę veiklą vykdantys žmonės taip pat gali save ir savo veiklą pristatyti interneto svetainėje. Interneto svetainė - tai ne išlaidos, tai teisinga linkme nukreipta investicija, padedanti Jums augti.

Susipažinę su Jūsų veikla, pakonsultuosime Jus dėl Jūsų svetainės, pateiksime Jūsų tikslus ir finansines galimybes atitinkantį interneto svetainės sukūrimo ar atnaujinimo pasiūlymą. Kartu mes rasime tinkamą sprendimą už prieinamą kainą!

Jeigu Jums reikia būtent tokios interneto svetainės - mielai prisidėsime prie jūsų verslo ar kitos veiklos žinomumo didinimo ir augimo!

Parašykite mums žinutę dabar ir mes su Jumis susisieksime aptarti Jūsų būsimos interneto svetainės projektą!