Interneto svetainių kūrimas
Interneto svetainių kūrimas

Įkūrėte naują verslą, asociaciją, bendruomenę ar kitą organizaciją? Pradėjote savo kūrybinę ar kitokią veiklą? Tada Jums būtina informatyvi, patogi, lengvai valdoma, vidinio SEO optimizuota interneto svetainė

O gal Jūs turite interneto svetainę, tačiau ji paseno, nebeatitinka šiuolaikinio dizaino standartų arba ji nepritaikyta mobiliesiems įrenginiams, ir Jūs norite naujos svetainės?

Mes galime Jums pasiūlyti tinkamą sprendimą – mūsų kuriamos interneto svetainės yra šiuolaikiškos, SEO optimizuotos ir pritaikytos mobiliesiems įrenginiams.

SEO paslaugos
SEO paslaugos

Mes dirbame pagal tam tikrą SEO optimizavimo metodiką, kurioje žingsnis po žingsnio atliekami tam tikri veiksmai, padedantys Jūsų interneto svetainei tapti vis labiau žinomai ir siekti aukštos pozicijos Google paieškos sistemoje.

Atsižvelgiant į kliento pageidavimą, gali būt atliekamas pilnas SEO projektas arba tik tam tikros SEO projekto dalys. 

Logotipo kūrimas
Logotipo kūrimas

Logotipas - tai atpažinimo ženklas, kuris nuo pat pirmojo žvilgsnio sukuria vienokį ar kitokį įspūdį apie įmonę ar kitą reprezentuojantį objektą. Pagal logotipą objektas tampa atpažįstamas iš daugelio kitų. Logotipas gali padėti užmegzti ryšį su potencialiu klientu, tačiau netinkamai parinktas logotipas gali sukelti ir atvirkštinę reakciją.

Mūsų kuriami logotipai pasižymi originaliu paprastumu ir tuo pačiu išskirtinumu.

Vertimas
Vertimas

Teksto vertimas į anglų kalbą - tai dar viena mūsų teikiama paslauga. Kliento interneto svetainės kūrimo procese arba jau sukurtai svetainei, atskiru kliento užsakymu, atliekame interneto svetainės turinio vertimą į anglų kalbą. Tai ypatingai svarbu, jei klientas nori plėsti savo verslą už Lietuvos ribų, arba jei nori, kad apie jo teikiamas paslaugas ar parduodamas prekes sužinotų į Lietuvą atvykę ar Lietuvoje gyvenantys kitų šalių žmonės.

Taip pat atliekamas kitų tekstų ir dokumentų vertimas į anglų kalbą raštu, jų patvirtinimas. 

Maketavimas
Maketavimas

Neatsiejama kasdienė Jūsų įvaizdžio dalis yra reklama. Norėdami informuoti klientus apie save ir savo veiklą, pasidalinti su jais savo naujienomis, pakviesti juos į savo renginį, šventę ar gimtadienį, tada Jums reikalingas apie tai informuojantis gražus, stilingas reklaminis bukletas, pakvietimas, pranešimas, lankstinukas, plakatas, vizitinė kortelė ar kita.